İdto & Federasyon & İnsev İşbirliği Toplantısı

İdto & Federasyon & İnsev İşbirliği Toplantısı

Proje saha faaliyetlerinin hazırlıkları başladı. Bu kapsamda projenin kilit paydaşları; İstanbul Umum Diş Teknisyenleri ve Sanatkarları Odası ve Türkiye Diş Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu ile verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Saha uygulamaları için gereken planlamalar ve ileriye dönük işbirliği konuları görüşüldü.

 

Proje kapsamında gerçekleştirilecek diş protez laboratuvarları ortam ölçümleri ve işçi sağlığı gözetimi çalışmaları için saha faaliyetleri hızlandı. Planlandığı gibi 160 laboratuvarda yapılacak bu çalışmalar için kilit paydaşlarla toplantılar gerçekleştirildi. İstanbul Umum Diş Teknisyenleri ve Sanatkarları Odası Genel Merkezinde 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü düzenlenen toplantıya ev sahipliği yapan İDTO Başkanı Sayın Muammer Değerli, Türkiye Diş Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Sayın Bülent Eroğlu, İNSEV Kurucu Başkanı Sayın Prof.Dr.Zeki Kılıçaslan, AYA Proje Koordinatörü Sayın Deniz Özdikmenli ve AYA Proje Asistanı Sayın Burak Kalpaklıoğlu katıldı.

 

Sektörün iyileştirilmesine katkı sunacak bu değerli işbirliği için İDTO Başkanı Sayın Muammer Değerli ve Türkiye Diş Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Sayın Bülent Eroğlu'na teşekkürü borç biliriz.

Diğer Haberler